Вівторок, 16.07.2019, 04:08Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Людство і довкілля

Людська діяльність

Проблеми в Україні

Кельменеччина

Форма входу

Погода

Друзі сайту

Пошук

Статистика

Интернет-статистика
Ландшафтні парки
nullВижницький ландшафтний парк. Його доцільно створити в околицях Вижниці на території Вижницького лісництва. Тут на площі 1684 га збереглись стиглі й пристигаючі букові, ялицево-букові і частково дубово-букові ліси з дуба скельного — цінні у ландшафтно-естетичному відношенні. Гірський рельєф з виступами скель та річка Черемош з притоками надають парку особливої мальовничості. На території парку розташований курортний комплекс “Виженка”.

Завдяки сприятливим кліматичним умовам та природному характеру лісів, місцевість користується великою популярністю у відвідувачів*.

Цецинський ландшафтний парк. Пропонується організувати на базі Ревнянського лісництва Чернівецького лісокомбінату. Тут на значній площі збереглись стиглі природні букові та частково дубово-букові ліси з дуба звичайного і скельного, що покривають схили мальовничої і цікавої у ландшафтно-естетичному відношенні гори Цецино (541 м), яка є найвищою точкою Чернівецько-Сторожинецької височини. Звідси відкривається захоплююча панорама Прут-Сиретського межиріччя. Лісові масиви гори Цецино входять до зеленої зони Чернівців і мають санітарно-гігієнічне та рекреаційне значення. Зараз тут створено резерват на площі 430 га. Його можна включити до складу проектованого парку, площу якого доцільно розширити за рахунок прилеглих лісів суміжних кварталів Ревнянського лісництва*.

Кузьминський ландшафтний парк може бути створений на базі Валя-Кузьминського лісництва Чернівецького лісокомбінату. Тут на значній площі збереглись природні грабово-дубові та грабово-дубово-букові ліси з дуба звичайного. Вище поширені стиглі буково-дубові ліси з дуба скельного та бучини з домішкою явора, ясена, в'яза. Завдяки сприятливим кліматичним умовам, наявності мальовничого озера, слабоокультуреної місцевості парк цінний у ландшафтно-естетичному та рекреаційному відношенні.


Copyright MyCorp © 2019 | Створити безкоштовний сайт на uCoz